ModelsWanted je mezinárodní zprostředkovatelská agentura v oblasti webcam modelingu. Jsme evropská jednička na trhu v živém internetovém vysílání pro dospělé s centrálou a tréninkovým centrem v Praze. Zajišťujeme nábor a trénink účinkujících umělců pro živé internetové vysílání v rámci nejexkluzivnější adultní vysílací sítě na světě společnosti VS Media Inc. sídlící v Kalifornii, USA. Naším top modelům, modelkám, párům a adultstars poskytujeme v partnerském programu nejvyšší provize až do 55%!

Preferujeme kvalitu a ne kvantitu

Zastáváme názor, že webcam modeling není práce vhodná pro každého, ale je velmi specifická, psychologická, umělecky náročná a v neposlední řadě proklientsky orientovaná. Z našich bohatých zkušeností spolupráce s modely již víme odhadnout, kteří modelu mají nato se stát úspěšnými a kteří ne. Proto klademe důraz na selektivní a kvalitativní výběr jen tích nejvhodnějších uchazečů v nichž vidíme potenciál a snahu aktivně pracovat. ModelsWanted nastavuje laťku a úroveň kvality webcam modelů ve světě live video chatu na vyšší úroveň!

Naše hodnoty

Zajímají náš Vaše znalosti, dovednosti a zkušenosti na základě kterých ke každému modelovi / každé modelce přistupujeme individuálně. Ceníme si každý zájem o spolupráci a proto na každou registraci odpovídáme již do několika hodin. Vážíme si pilní a produktivní modely a na jejich cestě za úspěchem jim neustále pomáháme maximalizovat jejich výdělky.